• https://www.facebook.com/tffhgdkarabukk
  • https://twitter.com/karabuktffhgd
  • https://www.instagram.com/karabuktffhgd/
TEŞEKKÜRLER BURAK DEMİRKIRAN

Kıymetli Hocalarım,
Sevgili Hakem kardeşlerim,
Sahada alın teri döken futbolcu arkadaşlarım,
Karabük futboluna hizmet eden ASKF başkanım, il temsilcim, sahada görev yapan saha komserlerim ve görevli abilerim.
2014 yılında Karabük iline il hakemi olarak geldiğim süreçte uzun yıllar hizmet etmenin hayalini kurdum ve 6 buçuk yıl boyuca saha içi ve dışında başta Türk futbolu olmak üzere Karabük hakem camiasına ve futboluna hizmet ettim. Karabük’ten işim dolayısıyla ayrılıp Ankara iline dosyamı nakil ettirdim. Bu 6 buçuk yıllık süre boyunca sahada yönetimime katkı sunan birlikte ter döktüğüm hakem kardeşlerim ve futbolcu arkadaşlarım benden yana hakkınız helaldir lütfen sizde helal ediniz. Bilerek veya bilmeyerek kalbini kırdığım herkesten özür dilerim.
Sn. İbrahim HARMANBAŞI, Sn. Ekrem DEĞİRMENCİ, Sn. Bahadır KAYIŞOĞLU, Sn. Kerim DEVECİ Sn. Doğan Nalbantoğlu Sn. Coşkun GÜVEN Sn. İhsan ÇEVİK hocalarıma ve ismini sayamadığım nice hocalarım büyüklerim üzerimde çok fazla emeğiniz bulunduğu için sonsuz teşekkür ederim.
Bu uzun süreçte KARABÜK futbol camiası ve hakemlik camiasına hizmet etmekten onur duydum.
İl hakemi olarak geldiğim Karabük’ten Klasman hakemi olarak ayrılmanın burukluğu ve gururunu taşıyorum. Gittiğim her maçta, seminerde, koşuda Karabük ilinden geldiğimi gururla söyledim. KARABÜK ilini elimden geldiğince en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım.
Bu güzel camiadan her kişiye her hakem kardeşime kapım ve telefonum her zaman için açıktır.
Tekrar görüşmek ümidiyle...
Hoşçakalın...

  
7 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın